مسابقه دانشجویی آمار مسابقه دانشجویی آمار

 | تاریخ ارسال: 1397/8/14 | 
کتاب «مسابقات دانشجویی آمار ایران»
                                                                               
  انجمن آمار ایران با همکاری دانشگاه­ها، به منظور ایجاد رقابت سالم بین دانشجویان رشتۀ آمار دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی، افزایش سطح علمی دانشجویان آمار، شناخت استعدادهای درخشان و معرفی آنها به جوامع علمی، و برقراری ارتباط علمی، فرهنگی و آموزشی بین دانشگاه­ها تا سال 1390 اقدام به برگزاری دوازده دوره مسابقۀ دانشجویی آمار کشور کرده است.
در این کتاب مجموعه پرسش­های نظری و کاربردی، پاسخ به پرسش­های نظری، نتایج و جوایز مسابقاتی که تا دوازده دوره­ برگزار شده، آورده شده است. هر فصل کتاب مربوط به یک دوره از این مسابقات است که در چهار بخش تنظیم شده است. در بخش اول پرسش­های نظری، در بخش دوم پرسش­های کاربردی، در بخش سوم پاسخ به پرسش­های نظری و در بخش چهارم اعضای کمیتۀ علمی، تیم­های شرکت­ کننده، تصحیح­‌کنندگان پرسش­ها، و نتایج و جوایز هر مسابقه آورده شده است.
این کتاب برای علاقه­‌مندان به شرکت در مسابقات دانشجویی آمار و افرادی که مایلند مجموعه سؤالات و پاسخ آن­ها و یا نتایج این مسابقات تا دورۀ دوازدهم را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند مفید است.
 
 
مؤلفان: احمد پارسیان، علیرضا نعمت­‌اللهی و نادر نعمت­‌اللهی
چاپ اول: 1391
برای تهیۀ این کتاب که در 192 صفحه به بهای 55.۰۰۰ ریال منتشر شده است، می‌توانید به محل انجمن آمار ایران مراجعه فرمایید.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 492 بار   |   دفعات چاپ: 83 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر