| تاریخ ارسال: 1395/6/16 | 

پیام رییس انجمن آمارایران برای مراسم افتتاحیه سیزدهمین کنفرانس آمار ایران

بسمه تعالی

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت حضار محترم، همکاران گرامی، استادان، دانشجویان، محققان، کارشناسان، مسولین محترم دانشگاه، شهر و استان کرمان و تمام آمار پیشه گان عزیز

قبل از هرمطلبی،  از اینکه در سیزدهمین کنفرانس آمار ایران که امسال در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود  توفیق حضور ندارم، عذر خواهی می کنم. طی یکسال گذشته شاهد فعالیت چشمگیر همکاران عزیزم در کمیته های مختلف علمی و اجرایی کنفرانس بودم. از این بابت بسیار سپاسگزارم و زحمت این بزرگواران را ارج می نهم. امیدوارم دست اندرکاران کنفرانس به اهداف متعالی این گردهم آیی مهم دست یابند و نتایج حاصل از آن مفید فایده جامعه علمی و اجرایی کشورباشد.   

در این نوشته مختصر قصد ارائه گزارش فعالیتهای دوازدهمین دوره هیات مدیره طی سالهای 1393 تا 1395 را ندارم و گزارش مفصل را استاد گرامی جناب آقای دکتر علامت ساز نایب رییس مجترم انجمن در مجمع عمومی ارائه خواهند داد. همچنین قصد ندارم راجع به جزییات برگزاری کنفرانس گزارش دهم، این کار را هم جناب آقای دکتر مددی انجام دادند. فقط لازم می دانم از بزرگوارانی که شرایط برگزاری این رویداد مهم را پدید آوردند به نمایندگی از طرف انجمن آمار ایران و به شرح زیر سپاسگزاری کنم:

جناب آقای دکتر طاهر ریاست  محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر فدایی ریاست محترم قبلی دانشگاه، سرکار خانم دکتر احتشام زاده معاون محترم پژوهشی دانشگاه، جناب آقای دکتر فدایی ریاست محترم دانشکده ریاضی و اعضای محترم هیات رییسه دانشکده، اعضای محترم بخش آمار و همکاران و کارکنان عزیز در بخش ریاضی و بخش علوم کامپیوتر، جناب آقای دکتر مددی دبیر محترم کنفرانس و اعضای کمیته اجرایی و دبیر خانه کنفرانس،  خانم دکتر تاتا دبیر محترم کمیته علمی و اعضای کمیته و داوران مقالات و پوسترها، اعضای هیات مدیره و کارکنان دفتر انجمن آمار ایران، دوستان و بزرگوارانی که مسائل مربوط به مهمانان خارجی را هم از طریق وزارت علوم و هم از طریق وزارت امور خارجه پیگیری کردند، دانشجویان عزیزی که در طول کنفرانس شاهد حضور با اهمیتشان خواهیم بود و همه وهمه افرادی که کمک کردند، شایسته تقدیرند.

مجددا ضمن خیر مقدم به همه شرکت کنندگان در کنفرانس وآرزوی اقامتی خوش در شهر تاریخی و زیبای کرمان،  از عدم حضورم در جمع شما بزرگواران عذر خواهی می کنم و همه را به خدای بزرگ می سپارم. شاد و پیروز باشید.

                                                                                             با تشکر و تجدید احترام

                                                                                                  حمید پزشک

                                                                                            رییس انجمن آمار ایرانCAPTCHA
دفعات مشاهده: 4586 بار   |   دفعات چاپ: 286 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر