انجمن آمار ایران- رویدادهای جاری
پیام دعوت به جلسه مجمع عمومی پیام دعوت به جلسه مجمع عمومی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/6/17 | 

عضو محترم پیوسته انجمن آمار ایران،
با سلام و احترام.
    به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالانه انجمن آمار ایران در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۹/۶/۲۰ از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰ به صورت مجازی از طریق نرم‌افزار Adobe Connect و در آدرس زیر برگزار می‌شود.
   http://vc.isc15.ir/amar1399                                                               
نام کاربری شما، کد ملی (بدون صفر ابتدایی در صورت وجود) و رمز عبور شماره موبایلی است که در سامانه انجمن آمار ایران ثبت کرده‌اید. شماره موبایل را بدون صفر ابتدایی یا کد کشور (شامل ده رقم) وارد نمایید.
در صورت تمایل می‌توانید بعد از ورود به آدرس اینترنتی http://vc.isc15.ir در قسمت My Profile و انتخاب گزینه Change My Password رمز عبور خود را به دلخواه تغییر دهید. حتما تا قبل از روز برگزاری مجمع امکان ورود خود را بررسی نمایید. در صورت وجود مشکل می‌توانید از طریق نشانی ایمیل amar1399.issgmail.com  اطلاع دهید.
توجه مهم:  در صورتی‌که از شرکت‌کنندگان پانزدهمین کنفرانس آمار ایران نیز هستید و نام کاربری خود در سامانه کنفرانس را در نرم‌افزار ذخیره کرده‌اید، با توجه به تفاوت نام کاربری مجمع (کد ملی بدون صفر ابتدایی در صورت وجود) با نام کاربری شما در کنفرانس لازم است در صفحه ورود به نرم‌افزار Adobe Connect  ابتدا از قسمت بالا سمت راست گزینه Logout را انتخاب کرده و سپس با نام کاربری  مربوط به جلسه مجمع عمومی وارد شوید.
خواهشمند است حتما در این مجمع عمومی شرکت فرمایید. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.
                                                  
                                                  هیئت مدیره انجمن آمار ایران
                                                                             شهریور ۱۳۹۹

نشانی مطلب در وبگاه انجمن آمار ایران:
http://irstat.ir/find.php?item=1.61.618.fa
برگشت به اصل مطلب