انجمن آمار ایران- رویدادهای جاری
انتخابات چهاردهمین دوره هئیت مدیره انجمن آمار ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ | 
عضو محترم پیوسته انجمن آمار ایران
با سلام، 
پیرو اولین فراخوان برای مشارکت اعضای محترم پیوسته انجمن آمار ایران در اعلام اسامی نامزدهای عضویت در هیئت مدیره انجمن آمار، از نظر کمیته انتخابات مشارکت اعضای پیوسته کمتر از حد انتظار بوده است. لذا، به منظور فراهم کردن فرصت امکان مشارکت به اعضایی که تاکنون نامزدهای مورد نظر خود را معرفی ننموده­اند، کمیته انتخابات انجمن تصمیم گرفت زمان اعلام اسامی نامزدهای انتخابات را تا ساعت 24:00 روز یکشنبه مورخ  22/11/1396 تمدید نماید.
در اجرای این مأموریت، با ارسال مدارک پیوست شامل وظایف هیئت مدیره (مستخرج از اساسنامه انجمن)، فهرست اعضای پیوسته انجمن که بالقوه نامزد عضویت در هیئت مدیره‌اند و فرم اعلام اسامی نامزدها، از جنابعالی درخواست می‏شود که حداکثر تا ساعت 24:00 روز یکشنبه مورخ  22/11/1396  فرم اعلام اسامی نامزدها را تکمیل و از طریق آدرس ایمیل کمیته انتخابات irstat.ir@electionعودت دهید. لازم به ذکر است که اعضای کمیته انتخابات نمی­توانند به عنوان نامزد معرفی شوند.
بدیهی است که اعضاء محترم پیوسته انجمن تلاش خواهند کرد که نمایندگانی با گرایش‌های تخصصی مختلف در لیست نامزدان منتخب آن‌ها باشند تا با حضور گرایش‌های علمی متفاوت در هئیت مدیره، انجمن بتواند در توسعه علم آمار در ابعاد مختلف بکوشند. ضمناً یادآور می‏شود که این کمیته منتخب مجمع عمومی است و مستقل از اعضای هیئت مدیره فعلی وظیفه خود را انجام می‏دهد و تمام مراحل انتخابات کاملاً محرمانه خواهد بود. اطمینان داریم شما عضو محترم انجمن در این کار مهم، انجمن آمار ایران را یاری خواهید داد.
                                                                                                                     
                                                                                          
                                                                            کمیته انتخابات انجمن آمار ایران
نشانی مطلب در وبگاه انجمن آمار ایران:
http://irstat.ir/find.php?item=1.61.346.fa
برگشت به اصل مطلب