| تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ | 

پیگیری ساختمان یوسف آباد از طرف 21 انجمن علمی کشور پیگیری ساختمان یوسف آباد از طرف ۲۱ انجمن علمی کشور

در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ در محل انجمن ریاضی ایران، جلسه‌ای با حضور نمایندگان ۱۲ انجمن جهت انتقال سند ساختمان یوسف آباد از وزارت علوم به ۲۱ انجمن  تشکیل گردید. قابل ذکر است در سال ۱۳۸۱ بیست و یک انجمن علمی، از جمله انجمن آمار ایران، جمعا مبلغ سه میلیارد ریال جهت خرید ساختمانی از بنیاد مستضعفان به حساب انجمن فیزیک ایران واریز می‌نمایند. انجمن فیزیک هم این مبلغ را طی دو قطعه چک به حساب بنیاد مستضعفان واریز می‌نماید. متأسفانه پس از مدتی به دلیل مشکلات حقوقی و پیدا شدن وراث ملک واگذار شده،  این معامله منتفی می‌شود و بنیاد مبلغ دریافتی را به حساب وزارت علوم واریز می‌نماید. پس از پیگیری مجدد، وزارت علوم هم معادل همان مبلغ یعنی سه میلیارد ریال به آن اضافه می‌کند و ساختمان دو طبقه‌ای در یوسف آباد خریداری می‌کند ولی متاسفانه در آن زمان سند ملک به نام وزارت علوم صادر می‌شود. هم اکنون شورای انجمن‌های علمی در آن ساختمان مستقر است.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در مورد پیگیری انتقال سند به ۲۱ انجمن موارد زیر به تصویب رسید:
۱- کارگروهی با حضور افراد زیر جهت پیگیری موضوع تشکیل گردد:
آقایان دکتر رستمی (انجمن رمز)، دکتر اجتهادی (انجمن فیزیک)، دکتر مباشری (انجمن زیست‌شناسی)، دکتر واعظ پور (انجمن ریاضی) و خانم ‌ها دکترصائمیان (انجمن مدیریت) و دکتر طه (انجمن ایرانی مطالعات زنان).
۲- با روسای ۲۱ انجمن مکاتبه گردد تا هرگونه اسناد و مکاتباتی در این موضوع دارند به کارگروه ارسال نمایند.
۳- کارگروه جهت کامل نمودن اطلاعات از افرادی که از ابتدا در جریان موضوع بوده‌اند از جمله: خانم دکتر قدیمی و آقایان دکتر کعبی نژادیان، مهندس بیات، دکتر منصوری و دکتر پرتوی دعوت نماید که‌ درجلسه‌ای نظرات خود را ارائه نمایند.
۴- کارگروه جلسه‌ای با حضور آقای دکتر قاسمی رئیس انجمن مدیریت ایران تشکیل دهد و مشاوره لازم از ایشان به عمل آید.

                                                                                                                                         CAPTCHA
دفعات مشاهده: 151 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر