| تاریخ ارسال: 1403/2/29 | 

اطلاعیه انتخابات دوره هفدهم

عضو محترم پیوسته انجمن آمار ایران

با سلام
     ضمن قدردانی از مشارکت شما در برگزاری مرحله اول انتخاب هفدهمین دوره‌ی اعضاء هیأت مدیره انجمن آمار ایران و تشکر از ۱۴ نفر از همکاران محترم که نامزدی عضویت در هیئت مدیره انجمن را پذیرفتند، به استحضار می­رساند، بنا بر آئین نامه انتخابات، رای­گیری برای انتخاب ۷ نفر از میان ۱۴ نامزد محترم برای عضویت در هیات مدیره انجمن به صورت الکترونیکی انجام می­پذیرد.
 این مرحله انتخابات از صبح روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه۱۴۰۳ آغاز و به مدت دو هفته تا شامگاه جمعه ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. از همکاران گرامی درخواست می ­شود در موعد مقرر، اقدام به انتخاب نامزدهای مورد نظرخود نمایند. شیوه اقدام به شرح زیر است.
  برای دسترسی به صفحه انتخابات، به سایت انجمن آمار ایران به آدرس http://irstat.ir مراجعه و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید. برای آشنایی بیشتر با نامزدها سوابق و برنامه­ های پیشنهادی نامزدها برای هیات مدیره آینده انجمن را ملاحظه کنید، سپس به صفحه انتخاب گزینه­ها مراجعه و حداکثر هفت نفر را انتخاب و در آخر کلید تایید را فشار دهید.
     ضمنا تنها یکبار امکان رای دادن وجود دارد و مشاهده نتایج تنها در اختیار مسئول کمیته انتخابات است. پیشاپیش از مشارکت همه اعضاء محترم پیوسته انجمن آمار کمال تشکر را داریم.  
کمیته برگزاری انتخابات هفدهمین دوره هیئت مدیره‌ی انجمن آمار ایران


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 250 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر